Сьогодні
П'ятниця 24 Листопада 2017

Президент США похвалив сам себе за «фантастичний» візит до Азії

Президент США похвалив сам себе за «фантастичний» візит до Азії

Президент США Дональд Трамп заявив, що зробив «справді фантастичну роботу» в перебігу свого візиту до п’яти країн Азії. «Це були чудові 12 днів, і я тепер маю багато чудових друзів», – сказав він журналістам на борту президентського літака, вилетівши 14 листопада зі столиці Філіппін Маніли.

Президент США Дональд Трамп заявив, що зробив «справді фантастичну роботу» в перебігу свого візиту до п’яти країн Азії.

«Це були чудові 12 днів, і я тепер маю багато чудових друзів», – сказав він журналістам на борту президентського літака, вилетівши 14 листопада зі столиці Філіппін Маніли.

«Гадаю, плоди нашої праці будуть неймовірні», – сказав Трамп.

Дещо пізніше він також заявив, що вже оголошені торговельні угоди на загальну суму у 300 мільярдів доларів «дуже швидко зростуть учетверо» до більш як 1 трильйона доларів; ніяких підтверджень цій його думці він не навів.

Перед тим, як вирушити додому, Трамп ненадовго зустрівся в Манілі з 18 лідерами світових держав напередодні початку у столиці Філіппін саміту Асоціації держав Південно-Східної Азії (ASEAN). Але офіційного відкриття саміту він не дочекався і також пропустив традиційне спільне фотографування з іншими лідерами. Замість президента США в саміті взяв участь державний секретар Рекс Тіллерсон.

Крім Філіппін, Трамп також відвідав у перебігу свого візиту попередніми днями Японію, Китай, Південну Корею і В’єтнам.

Крім торговельних питань, однією з головних тем упродовж усього візиту була криза навколо Північної Кореї.

У перебігу згаданої прес-конференції в літаку на шляху до США Дональд Трамп також заявив про успіхи і в північнокорейському питанні.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту