Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Президент Філіппін хоче змінити назву країни

Президент Філіппін хоче змінити назву країни

? , " "

Президент Філіппін Родріго Дутерте виступає за зміну назви країни на Магарліка, щоб "позбутися колоніального минулого"

Про це повідомляє Bloomberg.

Філіппіни впродовж понад 300 років перебували під владою Іспанії - з XVI до кінця XIX століття - і, як вважається, свою назву отримали на честь іспанського короля Філіпа II.

Президент Філіппін у 1960 - 1980-х роках Фердинанд Маркос одним з перших запропонував перейменувати країну на Магарліка.

Слово "Магарлік" та його аналоги одразу з кількох індо-малайських мов перекладається як "свобода". Так також називають один із прошарків дворянства.

У свою чергу голова сенату Філіппін Тіто Сотто заявив, що зміна назви країни передбачатиме переписування Конституції і загалом потягне за собою дуже багато змін.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту