Сьогодні
Середа 16 Січня 2019

Президент Афганістану оголосив «умовне» припинення вогню з «Талібаном»

Президент Афганістану оголосив «умовне» припинення вогню з «Талібаном»

Президент Афганістану Ашраф Гані оголосив «умовне» припинення вогню з «Талібаном» для відзначення свята Ід аль-Адха, через кілька годин після того, як повстанці заявили, що вони захопили районний центр у північній провінції Фар’яб. Припинення вогню розпочнеться 20 серпня і триватиме протягом трьох місяців, сказав Гані під час урочистостей на відзначення незалежності Афганістану 19 серпня.

Президент Афганістану Ашраф Гані оголосив «умовне» припинення вогню з «Талібаном» для відзначення свята Ід аль-Адха, через кілька годин після того, як повстанці заявили, що вони захопили районний центр у північній провінції Фар’яб.

Припинення вогню розпочнеться 20 серпня і триватиме протягом трьох місяців, сказав Гані під час урочистостей на відзначення незалежності Афганістану 19 серпня.

«Ми оголошуємо про припинення вогню, яке набере чинності з завтрашнього дня, в день Арафа, до дня народження пророка (19 листопада), за умови, що «Талібан» відповість взаємністю», – сказав Гані.

Він не сказав, чи погодилася влада «Талібану» на припинення вогню.

Уряд у Кабулі і таліби оголошували триденне припинення вогню в червні з нагоди свята Ід аль-Фітр.

Нетривале припинення бойових дій стало першим між Кабулом і «Талібаном», і хоча боротьба відновилася, перепочинок посилив оптимізм, що сторони зможуть досягти певної остаточної мирної угоди.

Ід аль-Адха, який офіційно починається 21 серпня, і Ід аль-Фітр, що означає кінець священного мусульманського місяця Рамадан, є двома найважливішими святами в ісламському календарі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту