Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Працівниця комунальної поліклініки погрожувала вистрибнути з вікна львівської Ратуші

Працівниця дитячого відділення львівської стоматологічної поліклініки №3 Наталя Ярема під час засідання сесії 12 липня погрожувала викинутись з вікна сесійної зали. Свої дії жінка мотивувала відчаєм через невиплату їй заробітної плати.

Працівниця дитячого відділення львівської стоматологічної поліклініки №3 Наталя Ярема під час засідання сесії 12 липня погрожувала викинутись з вікна сесійної зали. Свої дії жінка мотивувала відчаєм через невиплату їй заробітної плати.

Інцидент трапився близько 14:30 після того, як працівники комунальних поліклінік міста увірвались у сесійну залу з вимогою надати їм слово. Після виступу кількох стоматологів секретар міськради Анатолій Забарило оголосив перерву у роботі сесії.

Після цього кілька десятків стоматологів намагались прорватись до президії, однак їх стримували працівники «Муніципальної варти». Одна із пікетувальниць, Наталія Ярема, раптово вилізла на підвіконник відчиненого вікна і почала погрожувати, що викинеться з нього. Жінку моментально зняли муніципали, після чого запропонували їй води, оскільки в неї продовжувалась істерика.

Відео очевидців

Варто зауважити, що сесійна зала міськради розташована на другому поверсі львівської Ратуші, на висоті приблизно восьми метрів.

Пізніше Наталія Ярема пояснила ZAXID.NET, що на таку радикальну дію її спонукав відчай через невиплату їй зарплати протягом 11 місяців. Також її обурило, що депутати пішли на перерву, не розглянувши питання стоматологів. «Вони собі пішли на обід їсти, а ми що маємо робити?» – обурилась вона.

Нагадаємо, працівники комунальних стоматологій уже не вперше пікетують міську раду через реформу, яку впроваджують у місті. Усі комунальні стоматполіклініки мають перетворити на неприбуткові підприємства. Це дало б змогу медикам офіційно встановити ціни на свої послуги і таким чином самотужки заробляти на власну зарплатню та утримання своїх медзакладів. Однак частину працівників стоматполіклінік такі зміни не влаштовують.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту