Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Працівників держкомпаній позбавили винагород і бонусів

Працівників держкомпаній позбавили винагород і бонусів

Кабінет міністрів під час засідання заборонив виплату бонусів і винагород в державних компаніях Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". "Я пропоную.

Кабінет міністрів під час засідання заборонив виплату бонусів і винагород в державних компаніях

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я пропоную... заборонити виплати бонусів і винагород в державних компаніях України. Я вважаю, що зарплати, премії повинні бути гідними... Але що стосується жадібності, надмірності, я такого підтримати не можу", - наголосив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Очільник уряду доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) підготувати це рішення та визначити максимальну суму додаткових виплат.

У свою чергу перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зазначив, що МЕРТ підготує це рішення протягом трьох днів.

Нагадаємо, у кінці травня наглядова рада "Нафтогазу України" вирішила преміювати 41 співробітника на загальну суму $45,6 за вклад у перемогу в судовому процесі з "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі.

Арбітраж присудив виплату "Газпромом" штрафу у розмірі  $4,56 млрд. За результатами рішення двох арбітражних суперечок на постачання та транзит газу "Газпром" зобов'язаний доплатити НАК "Нафтогазу" $2,56 млрд.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту