Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Працівники Миколаївського заповідника виловлювали креветки у промислових масштабах: подробиці

Працівники Миколаївського заповідника виловлювали креветки у промислових масштабах: подробиці

Правоохоронці задокументували протиправні дії трьох посадовців заповідника на Миколаївщині внаслідок яких було завдано істотної шкоди державі.

Про це інформує прес-центр Нацполіції у Миколаївській області.

Зазначається, що правоохоронці  протягом двох місяців збирали доказову базу злочинної діяльності посадовців.

Вночі 9 серпня поліцейські провели спецоперацію із залученням більше 30 співробітників, спецтранспорту прикордонників і відомчого катеру поліції, та викрили зловмисників із незаконним уловом просто на узбережжі, – йдеться у повідомленні.

За словами поліцейських, у службовому автомобілі працівників національного природного парку "Білобережжя Святослава" вони виявили завантажену креветку у кількості понад 22 тисячі особин та приладдя для її вилову.

Слідом за посадовцями було зупинено автомобіль "Нива", у салоні якого перебували місцеві мешканці-браконьєри, які везли більше 37 тисяч особин креветки та засоби для її лову.

Поліцейські перерахували креветку та вилучили її, здавши до спеціалізованого рибоприймального пункту на зберігання.

Вилучені креветки

Під час низки обшуків, у тому числі і за місцем мешкання зловмисників, правоохоронці вилучили 50 сіток та 11 ятерів для вилову креветок, а також 12 мішків із вже готовими до вживання креветками.

За фактом цього інциденту розпочато кримінальне провадження. Фігурантам справи загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на термін до трьох років.

Правоохоронці вилучили 12 мішків із вже готовими до вживання креветками

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту