Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Пожежа на нафтовому танкері в Китайському морі: на кораблі знайшли тіла

Пожежа на нафтовому танкері в Китайському морі: на кораблі знайшли тіла

На місці аварії іранського нафтового танкера Sanchi, який зіткнувся із суховантажем, а потім загорівся і вибухнув, були знайдені тіла щонайменше двох осіб.

Команда рятувальників виявила тіла у суботу вранці.

З палуби шлюпки палаючого танкера Sanchi тіла двох членів екіпажу перенесли. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ інформує DW.

Рятувальній службі також вдалось отримати дані та відеозаписи з судна. З матеріалів справи стало відомо, що після аварії та початку пожежі екіпаж зміг залишатися на борту палаючого судна впродовж 30 хвилин.

29 членів екіпажу іранського нафтового танкера Sanchi досі вважаються зниклими безвісти.

7 січня танкер з іранською нафтою зіштовхнувся з гонконзьким суховантажним кораблем в Східно-Китайському морі. Впродовж майже трьох діб корабель палав у відкритому морі. 10 січня на ньому стався вибух.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту