Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Потужна злива затопила вулиці Вінниці: промовисті фото та відео

Потужна злива затопила вулиці Вінниці: промовисті фото та відео

У Вінниці в неділю, 17 червня, випала рясна злива та перетворила вулиці на ріки. Через негоду рух для автомобілів та пішоходів був ускладненим. Подекуди рівень води сягав дверцят машин.

Про це пише місцеве видання 20minut.ua.

Також постраждала і щонайменше одна машини, яка була припаркована неподалік від дерев.

Додамо, 18 червня на Львівщині, Тернопільщині, Франківщині, Волині, Закарпатті, а також у Вінницькій, Хмельницькій та Житомирській областях прогнозують дощі з грозами, подекуди шквальні пориви вітру.

Дощоприймачі не одразу впоралися з навантаженням

via GIPHY via GIPHY via GIPHY via GIPHY via GIPHY via GIPHY via GIPHY via GIPHY  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту