Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Посольство США засудило штурм колишнього Жовтневого

Посольство США засудило штурм колишнього Жовтневого

Посольство США в Україні назвало зловживанням правом на мирний протест спроби захоплення колишнього Жовтневого палацу у Києві.

Про це мовиться у заяві посольства, оприлюдненій в Twitter.

"Ми згодні з колегами з Канади і Великобританії. Спроби захоплення і знищення публічних будинків – це зловживання правом на мирний протест", – мовиться у заяві.

Ми згодні з колегами з Канади та Великої Британії. Спроби захоплення і нищення публічних будівель - це зловживання правом на мирний протест https://t.co/tg1u4zm90m

— U.S. Embassy Kyiv (@USEmbassyKyiv) 17 грудня 2017 р. Раніше посли Канади та Великобританії засудили спробу прихильників Саакашвілі зайняти Жовтневий палац. Цьому передував "Марш за імпічмент", одним із ініціаторів якого був Міхеїл Саакашвілі.

За інформацією правоохоронців, участь у заході взяли близько 2 тисяч осіб, а за деякий час після його початку мітингувальники вирішили організувати у приміщенні Міжнародного центру культури та мистецтв (колишній Жовтневий палац) свій штаб, відтак спробували туди прорватись. Але правоохоронці спробували їм завадити це зробити, і у результаті спалахнули сутички.

За словами самого Саакашвілі, конфлікт спровокували силовики: дирекція Палацу не дозволила мітингувальникам зайняти будівлю, а правоохоронці застосували силу та сльозогінний газ.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту