Сьогодні
П'ятниця 14 Грудня 2018

Посол: «секретних домовленостей» між Трампом і Путіним не було

Посол: «секретних домовленостей» між Трампом і Путіним не було

Посол Росії в США заперечує, що на саміті президентів двох країн у Гельсінкі 16 липня були досягнуті якісь «секретні домовленості» між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом. На брифінгу в МЗС Росії 18 липня Анатолій Антонов заявив, що про всі домовленості, яких досягли президенти, оголосили «чітко і ясно».

Посол Росії в США заперечує, що на саміті президентів двох країн у Гельсінкі 16 липня були досягнуті якісь «секретні домовленості» між Володимиром Путіним і Дональдом Трампом.

На брифінгу в МЗС Росії 18 липня Анатолій Антонов заявив, що про всі домовленості, яких досягли президенти, оголосили «чітко і ясно». За його словами, зокрема, на переговорах йшлося про Україну і Сирію, після чого «дано конкретні доручення експертам працювати у цій сфері».

Читайте також – Світова преса: «Путін – Трамп: 1–0»

16 липня в Гельсінкі відбулася зустріч Трампа і Путіна. У ході прес-конференції за підсумками зустрічі Трамп жодного разу не згадав про Україну, хоча перед зустріччю повідомлялося, що сторони, серед іншого, обговорюватимуть і українське питання.

За підсумками зустрічі президентів не оприлюднювали спільної заяви. Про домовленості можна було судити тільки за виступами президентів на прес-конференції.

«Ганебно» чи «вищий клас»: ЗМІ взялися за саміт «Трамп – Путін» Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share «Ганебно» чи «вищий клас»: ЗМІ взялися за саміт «Трамп – Путін» Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px     The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 7,9MB 360p | 11,4MB 720p | 24,9MB 1080p | 48,5MB При цьому 17 липня Трамп заявив, що «обмовився» в одному з ключових моментів свого виступу – про втручання Росії у вибори в США. За словами Трампа, він упевнений, що таке втручання було. Однак на прес-конференції його слова звучали інакше, через що президент США зазнав різкої критики в пресі і політичних колах.

Читайте також: Від Берлінської стіни до анексії Криму: 18 зустрічей лідерів США та Росії

За повідомленнями Reuters, найближчим часом можливе відновлення контактів між міністрами оборони США і Росії. Джерела агентства повідомляють, що Джеймс Меттіс, який жорстко критикував Росію, не проти переговорів із Сергієм Шойгу. Міністри оборони двох країн не зустрічалися і не розмовляли по телефону з 2015 року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Четвер, 13 Грудня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту