Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Посол США в Панамі подав у відставку через неполіткоректні вислови Трампа

Посол США в Панамі подав у відставку через неполіткоректні вислови Трампа

Дональд Трамп спровокував новий гучний політичний скандал, коли на закритій нараді з питань імміграції назвав ряд країн Африки "брудними дірками".

Про це пише Reuters. Посол Сполучених Штатів Америки (США) в Панамі Джон Філі вирішив подати прохання про відставку, заявивши, що не може виконувати свої обов'язки перед Америкою при адміністрації Трампа.

У Держдепартаменті тим часом уже підтвердили відставку дипломата "з особистих причин". Згідно з інформацією видання, саме нещодавнє висловлювання Трампа переконало посла піти з державної служби.

У своїй присязі я обіцяв вірно служити президенту та його адміністрації, без політики, навіть якщо не згоден з окремими рішеннями влади. Мене навчали, що в разі неможливості це робити, краще з честю звільнитися, – підкреслив Філі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту