Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Посли G7 засудили російські вибори в окупованому Криму

Посли G7 засудили російські вибори в окупованому Криму

G7 ,

Президент України Петро Порошенко зустрівся з послами країн G7 і Європейського Союзу, акредитованими в Україні

Сторони засудили плани проведення російських виборів в окупованому Криму, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Порошенко висловив вдячність країнам "Великої сімки" і ЄС за тверду і рішучу позицію підтримки України.

Посли запевнили, що санкції проти Росії залишаться в силі, поки не відбудеться змін в агресивній політиці Кремля. У контексті президентських виборів в Росії було висловлено рішучий осуд планів проведення відповідного виборчого процесу на території тимчасово окупованого Криму.

Особливу увагу було приділено міжнародним зусиллям у процесі введення миротворчої місії на Донбасі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту