Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Порошенко зворушливо привітав окуповану Ялту із Днем міста

Порошенко зворушливо привітав окуповану Ялту із Днем міста

Президент України Петро Порошенко назвав місто перлиною Криму та висловив свої сподівання про те, що скоро над ним замайорить синьо-жовтий прапор.

Про це глава держави написав на своїй сторінці у Facebook.

Чарівна Ялта – справжня перлина Криму. Як і Крим – справжня перлина Української Держави. Впевнений, що у Ялті та по всьому Криму замайорить синьо-жовтий стяг та лунатиме горде "Ще не вмерли України ні слава, ні воля", – заявив Порошенко.

Додамо, що 9 серпня Президент України Петро Порошенко доручив підготувати на наступну сесію Генеральної асамблеї ООН нову резолюцію по окупованому Криму. Він підкреслив, що Україна продовжує боротися за деокупацію півострова та за права і свободи кримськотатарського народу.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту