Сьогодні
Вівторок 25 Вересня 2018

Порошенко зустрівся з Трампом: відомо, про що говорили

Порошенко зустрівся з Трампом: відомо, про що говорили

В рамках саміту НАТО у Брюсселі Президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом США Дональдом Трампом.

Про питання, які встиг обговорити з американським лідером, український президент розповів під час прес-конференції у Брюсселі.

Порошенко підтвердив, що говорив з Трампом про майбутню зустріч президента США з президентом РФ Володимиром Путіним у Гельсінкі

Ми насправді дуже ретельно обговорили і майбутню зустріч президента Трампа в Гельсінкі в понеділок, 16-го числа, ретельно обговорено питання "Північного потоку-2, – зазначив Президент України.

Сьогодні є тверда позиція, що "Північний потік-2" загрожує енергетичній безпеці Європи. Питання про "Північний потік-2" зайняло вагому частину дискусії з Президентом США @realDonaldTrump, Президентом Польщі та іншими учасниками. І у нас вироблена абсолютно спільна позиція. pic.twitter.com/YplApoIAqE

— Петро Порошенко (@poroshenko) 12 липня 2018 р. Порошенко зазначив, що не може розповісти журналістам всі подробиці зустрічі з Трампом, але запевнив, що це була абсолютно довірлива розмова.

"Частину речей, безумовно, з розмови з президентом Трампом не можу і не буду розкривати, але це була щира розмова, і я дуже задоволений, що Україні був віддано пріоритет, і була абсолютна необхідність, щоб перед Гельсінкі нам потрібно було поговорити з президентом США Дональдом Трампом. Я цією розмовою повністю задоволений", – запевнив Порошенко.

Порошенко наголосив, що на кожній зустрічі на цьому саміті він піднімав питання про звільнення українських заручників.

На кожній зустрічі, включаючи зустріч з Ердоганом, яка щойно завершилася, і на якій прямо підкреслювалася важливість звільнення українських татар, – на всіх зустрічах питання заручників було в пріоритеті, – сказав глава держави.

Раніше Порошенко розповів, чого очікує від зустрічі Трампа з Путіним 16 липня у Гельсінкі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту