Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про невідкладні заходи на Донбасі та Азові

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про невідкладні заходи на Донбасі та Азові

" ? , "

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці"

Указ №320/2018 опублікувала прес-служба президента України. Згідно з повідомленням, указ набирає чинності з моменту його публікації.  Контроль за виконанням рішення РНБО поклали на секретаря ради нацбезпеки і оборони Олександра Турчинова. За підсумками засідання, РНБО доручила Кабінету міністрів підготувати претензії України до Російської Федерації щодо реалізації її міжнародно-правової відповідальності за збройну агресію проти України. На засіданні обговорили також зловживання Росією положеннями міжнародних договорів щодо співробітництва в акваторії Азовського моря і Керченській протоці. Зазначається, що рада прийняла чотири таємних невідкладних рішення.

Крім того Кабмін має місяць, щоб ухвалити рішення про внесення до Верховної Ради проектів законів про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України. Зазначалося, що дії РФ спрямовані на обмеження рибного промислу України.  

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту