Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Порошенко пропонує Грузії долучити питання Південної Осетії і Абхазії до механізму санкцій проти Росії

Порошенко пропонує Грузії долучити питання Південної Осетії і Абхазії до механізму санкцій проти Росії

Президент України Петро Порошенко заявляє, що нині проводиться робота для удосконалення механізму санкцій проти Росії і грузинська сторона може до неї долучитися. «Це допоможе нам привернути більше уваги та стимулювати Європу продовжити санкції проти Росії.

Президент України Петро Порошенко заявляє, що нині проводиться робота для удосконалення механізму санкцій проти Росії і грузинська сторона може до неї долучитися.

«Це допоможе нам привернути більше уваги та стимулювати Європу продовжити санкції проти Росії. Ми можемо додати грузинську складову за Південну Осетію та Абхазію», – сказав Порошенко під час зустрічі з головою парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе.

Як повідомляє прес-служба Адміністрації президента, співрозмовники підтвердили взаємну підтримку суверенітету та територіальної цілісності обох країн.

За повідомленням, сторони також наголосили на важливості імплементації Декларації про встановлення стратегічного партнерства між Україною і Грузією.

Після анексії Криму навесні 2014 року на частині Донбасу почався збройний конфлікт. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських бойовиків. Москва ці звинувачення відкидає. Захід застосував щодо Росії низку санкцій через її підтримку бойовиків і анексію Криму.

Росія 2008 року, після своєї короткої війни проти Грузії, визнала Південну Осетію і ще один сепаратистський регіон Грузії, Абхазію, за «незалежні держави».

Решта світу, як і сама Грузія, далі вважають ці регіони частинами Грузії. Тбілісі, крім того, вважає їх окупованими Росією через те, що Москва, всупереч своїм міжнародним зобов’язанням, відмовляється вивести з них свої війська. Абхазія при цьому має ознаки незалежності від Росії, тоді як Південна Осетія практично повністю підконтрольна Москві.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту