Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Порошенко прибув до США для участі в Генасамблеї ООН

Порошенко прибув до США для участі в Генасамблеї ООН

Президент України Петро Порошенко прибув до Сполучених Штатів для участі в 73-й Генеральній асамблеї Організації об’єднаних націй – про це повідомляє його прес-служба в ніч на 25 вересня. Очікується, що Порошенко виступить із промовою на загальному засіданні, візьме участь у Саміті миротворчості ООН та матиме низку дипломатичних зустрічей.

Президент України Петро Порошенко прибув до Сполучених Штатів для участі в 73-й Генеральній асамблеї Організації об’єднаних націй – про це повідомляє його прес-служба в ніч на 25 вересня.

Очікується, що Порошенко виступить із промовою на загальному засіданні, візьме участь у Саміті миротворчості ООН та матиме низку дипломатичних зустрічей.

Зокрема, уточнюється в повідомленні, президент планує зустрітись із представниками американського бізнесу та лідерами української діаспори в Сполучених Штатах.

Читайте також: «Лідери країн вже прибувають до Нью-Йорка на 73-ю сесію Генасамблеї ООН?»

Наприкінці минулого тижня до порядку денного 73-ї сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй включили пункт про ситуацію на тимчасово окупованих територіях України.

20 вересня під час щорічного звернення до народних депутатів Верховної Ради президент пообіцяв, що у своєму виступі на Генасамблеї ООН порушить, зокрема, питання розміщення миротворчого контингенту на Донбасі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту