Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Порошенко нагородив Жебрівського високим орденом

Порошенко нагородив Жебрівського високим орденом

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом князя Ярослава Мудрого Павла Жебрівського, який напередодні подав заяву про відставку з посади голови Донецької військово-цивільної адміністрації.

Як йдеться в указі, оприлюдненому на сайті глави держави, Жебрівський отримав нагороду з рук Порошенка "за значний особистий внесок у державне будівництво та багаторічне сумлінне служіння Українському народу".

Порошенко орден Жебрівський Порошенко нагородив Жебрівського орденом

Нагадаємо, 11 червня голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив, що вирішив подати у відставку після трьох років перебування на посаді. У середу, 13 червня, його заяву, яку прийняв Президент України Петро Порошенко, схвалив Кабмін.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту