Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Порошенко на запрошення Макрона їде в Париж – АП

Порошенко на запрошення Макрона їде в Париж – АП

Президент України Петро Порошенко 10-11 листопада їде з робочим візитом до Франції, повідомляє прес-служба голови Української держави. «На запрошення президента Франції Емменюеля Макрона візьме участь у заходах у рамках «Паризького форуму заради миру» з нагоди 100-річчя перемир’я у Першій світовій війні, а також, у круглому столі на тему: «Як зробити більш ефективним мультилатералізм для вирішення міжнародних проблем?», – йдеться в повідомленні.

Президент України Петро Порошенко 10-11 листопада їде з робочим візитом до Франції, повідомляє прес-служба голови Української держави.

«На запрошення президента Франції Емменюеля Макрона візьме участь у заходах у рамках «Паризького форуму заради миру» з нагоди 100-річчя перемир’я у Першій світовій війні, а також, у круглому столі на тему: «Як зробити більш ефективним мультилатералізм для вирішення міжнародних проблем?», – йдеться в повідомленні.

За даними АП, у рамках візиту Порошенко проведе низку двосторонніх зустрічей із лідерами країн світу. З ким саме заплановані зустрічі – не повідомляють.

На заходах з нагоди 100-річчя закінчення Першої світової війни у Парижі будуть присутні лідери десятків країн, зокрема президенти США і Росії Дональд Трамп і Володимир Путін.

Більше цікавих новин, які не потрапили на сайт, – у Telegram-каналі Радіо Свобода. Долучайтеся!

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту