Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Порошенко хоче, щоб для посилення санкцій проти Росії врахували і "грузинське питання"

Порошенко хоче, щоб для посилення санкцій проти Росії врахували і "грузинське питання"

Президент України Петро Порошенко не відкидає, що питання окупованих російськими військами Абхазії та Південної Осетії може бути підставою для посилення Європою антиросійських санкцій.

Про це Президент України заявив під час зустрічі зі спікером грузинського парламенту Іраклі Кобахідзе, який перебуває з офіційним візитом у Києві.

Порошенко наголосив, що на сьогодні ведеться робота з удосконалення механізму санкцій проти РФ і грузинська сторона може до неї долучитися .

Це допоможе нам залучити більше уваги і стимулювати Європу продовжити санкції проти Росії. Ми можемо додати грузинську складову щодо Південної Осетії та Абхазії, – зазначив Порошенко.

Президент України @poroshenko зустрівся з Головою Парламенту Грузії https://t.co/IG7Xp1Zd0Y pic.twitter.com/A3YnZacx9I

— APU (@APUkraine) 19 січня 2018 р.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту