Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Порівняли з "імператором-напівтрупом": на італійському фестивалі показали величезну фігуру Трампа

Порівняли з "імператором-напівтрупом": на італійському фестивалі показали величезну фігуру Трампа

? - Warhammer 40,000: , Twitter

На фестивалі в Італії показали величезну фігуру Трампа в образі бога-імператора з Warhammer 40,000: він рухав головою і руками, а його меч прикрасив логотип соцмережі Twitter

Як йдеться на офіційному сайті фестивалю, фігура називається "Майстер-Дрон". У правій руці Трамп тримає меч з написом "твої податки" і прикрасою у вигляді логотипу Твіттера.

Скульптуру створив художник Фабріціо Галлі (Fabrizio Galli). У минулих роботах він висміював Кім Чен-Ина і Путіна. За заявою художника, основою "Майстер-Дрона" став персонаж з гри Warhammer 40,000. Галлі зазначив, що "в еру Трампа фантазії стають реальністю".

Ось уже понад сто століть Імператор нерухомо сидить на Золотому Троні Землі. З волі богів він є Володарем Людства і править мільйоном світів завдяки міці своїх незліченних армій. Він -  напівтруп, що гниє, і чиї незримі страждання продовжуються загадковими пристроями Темної ери Технологій. Він - Володар Імперіума, що розкладається, тож йому кожен день приносять в жертву тисячу душ, чию кров він п'є і поїдає плоть. На людській крові і плоті грунтується сам Імперіум", - йдеться в описі імператора на сайті warhammer 40k fandom-wiki.

Інші скульптури на фестивалі також містили соціальні висловлювання. Наприклад, серед фігур був гігантський кит, набитий сміттям, і група гієн, які прориваються через книгу, як коментар про булінг і насильство.

Фестиваль Carnevale de Viareggio - один з найбільших карнавалів в Італії та Європі. Парад вперше відбувся в 1873 році і з тих пір проходить щорічно. Жителі Італії можуть відвідати його кілька разів: захід проводять раз на тиждень до 5 березня 2019 року.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту