Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Понад 200 екоактивістів вбили в 2017 році – Global Witness

Понад 200 екоактивістів вбили в 2017 році – Global Witness

Понад 200 екологічних активістів, які протистояли масштабним проектам у галузі сільського господарства і гірничодобувної промисловості, були вбиті минулого року, повідомляє базована у Великій Британії компанія Global Witness. За повідомленням компанії, вона зафіксувала 207 випадків у 22 країнах, де активісти були вбиті під час захисту земель.

Понад 200 екологічних активістів, які протистояли масштабним проектам у галузі сільського господарства і гірничодобувної промисловості, були вбиті минулого року, повідомляє базована у Великій Британії компанія Global Witness.

За повідомленням компанії, вона зафіксувала 207 випадків у 22 країнах, де активісти були вбиті під час захисту земель.

Ці дані є найвищими від 2001 року, коли Global Witness почала збирати дані.

За повідомленням компанії, вона знайшла докази того, що урядові сили безпеки є відповідальними за 53 цих смертей.

«Коли люди наважуються виступати за свої права і вимагати захисту навколишнього середовища, їх придушують найбільш жорстоким чином», – заявив представник Global Witness Бен Лезер.

Як йдеться в звіті, Бразилія була найнебезпечнішою країною для екоактивістів у 2017 році. Там загинули 57 людей, у той час, як на Філіппінах – 48.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Неділя, 17 Лютого

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту