Сьогодні
Субота 20 Жовтня 2018

Полтавська суддя Гольник заявила про напад на неї, поліція перевіряє

Полтавська суддя Лариса Гольник заявила про напад неї. «Щойно на мене напали.

Полтавська суддя Лариса Гольник заявила про напад неї.

«Щойно на мене напали. Я біля вічного вогню. На допомогу», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Інших подробиць вона не повідомила.

За словами керівника прес-служби поліції Полтавської області Юрія Сулаєва, до правоохоронців надійшла інформація про побиття в парку одного з суддів місцевого суду, на місці події працює слідчо-оперативна група. Силовики з’ясовують обставини інциденту.

У травні 2014 року до Октябрьского районного суду Полтави надійшла справа міського голови Олександра Мамая. Йшлося про конфлікт інтересів відносно земельних ділянок, які він надав своїй падчерці.

Гольник відмовилася винести рішення на користь мера Полтави Олександра Мамая. Резонансна справа набула розголосу через корупційне викриття мера та тиск на Ларису Гольник з боку головуючого суду.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

П'ятниця, 19 Жовтня

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту