Сьогодні
Вівторок 22 Січня 2019

Польські радикали готують провокації під виглядом українських націоналістів

Польські радикали готують провокації під виглядом українських націоналістів

У неділю, 11 листопада, у Варшаві польські радикали планують здійснити провокації під виглядом нібито українських націоналістів. Про це попередило Посольство України в Польщі.

Дипломатичне відомство закликало жителів і гостей польської столиці проявляти в цей день особливу пильність і обережність – перш за все під час перебування в центрі Варшави і поблизу Національного стадіону.

Звертаємося також до друзів-поляків, щоб під час святкування 100-річчя відновлення незалежності Польщі не піддаватися на різного роду провокації, які можуть мати на меті свідоме розпалювання ненависті до українців. Не дамо себе спровокувати, – закликали українські дипломати.

Раніше мер Варшави Ханна Гронкевич-Вальц заборонила проводити марш націоналістів 11 листопада до дня 100-річчя незалежності Польщі через те, що такі події в попередні роки супроводжувались акціями екстремістів. Проте 9 листопада цю заборону скасував суд.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту