Сьогодні
Вівторок 23 Жовтня 2018

Поліція відкрила провадження через полювання на рись на Закарпатті 

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного полювання на території Рахівського району на Закарпатті. Як повідомляє прес-служба поліція, правоохоронці під час моніторингу ЗМІ та соцмереж виявили фото з вбитими тваринами, полювання на яких заборонено на Закарпатті.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного полювання на території Рахівського району на Закарпатті.

Як повідомляє прес-служба поліція, правоохоронці під час моніторингу ЗМІ та соцмереж виявили фото з вбитими тваринами, полювання на яких заборонено на Закарпатті.

Силовики встановили особу, яка зображена на фото, оскільки чоловік є посадовою особою лісового господарства, на час проведення слідства його відсторонили від виконання обов’язків.

Провадження відкрили за 248 Кримінального кодексу «незаконне полювання», це правопорушення карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання.

Сьогодні користувачі соцмереж повідомили, що лісничий держпідприємства «Рахівське лісове дослідне господарство» зі своїм сином відстрілюють рись і тетерука, які занесені до Червоної книги України.

За даними Червоної книги, наразі в Карпатах чисельність рисі оцінюється в 350–400 особин, на території Полісся – до 80–90 особин, а тетерук є зникаючим видом птахів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту