Сьогодні
Понеділок 15 Жовтня 2018

Поліція перевіряє повідомлення про мінування лікарні, ТРЦ і вокзалу у Києві

Поліція перевіряє повідомлення про мінування лікарні, торгово-розважального центру і залізничного вокзалу у Києві. Як повідомила речниця поліції Києва Оксана Блищик, перевіряються три анонімні повідомлення про замінування: лікарня та «Гулівер» у Печерському районі та центральний залізничний вокзал у Солом‘янському районі.

Поліція перевіряє повідомлення про мінування лікарні, торгово-розважального центру і залізничного вокзалу у Києві.

Як повідомила речниця поліції Києва Оксана Блищик, перевіряються три анонімні повідомлення про замінування: лікарня та «Гулівер» у Печерському районі та центральний залізничний вокзал у Солом‘янському районі.

«Залучені фахівці вибухотехнічної служби. Аби убезпечити людей, проводилася евакуація: із лікарні – 150 людей (перевірка завершена, небезпечних предметів не виявили), із вокзалу – 900 людей, у «Гулівері» евакуація триває», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

В Україні випадки анонімних повідомлень із інформацією про замінування почастішали впродовж останніх років. У Києві часто повідомляють про мінування станцій метро, торгових центрів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту