Сьогодні
Вівторок 18 Грудня 2018

Подружжя Бекхемів провело вихідні в Діснейленді, незважаючи на конфлікт у сім’ї

Подружжя Бекхемів провело вихідні в Діснейленді, незважаючи на конфлікт у сім’ї

Девід та Вікторія Бекхеми разом з дітьми чудово провели час в Діснейленд в Лос-Анджелесі, незважаючи на чутки про бажання подружжя жити окремо.

Фотографії та відеоролики з відпочинку Вікторія та Бекхем опублікували на сторінках в Instagram.

Девід Бекхем веселив своїх дітей Гарпер, Ромео і Круза кумедною кепкою з вухами Міккі Мауса, а Вікторія щасливо споглядала за сімейним дійством.

"Не знаю, як я ставлюся до цих вух. Але це дуже смішно", – написала вона у мережі.

Допис, поширений David Beckham (@davidbeckham) 14 Кві 2018 р. о 11:44 PDT

Хоч самої Вікторії на кадрах не помітно, але вона все зафіксувала у відеоролику. Сім’я розважалась на атракціонах та спостерігала за видовищними феєрверками над замками Діснейленду.

Допис, поширений Victoria Beckham (@victoriabeckham) 14 Кві 2018 р. о 11:48 PDT

Нагадаємо, що найстарший син подружжя – 19-річний Бруклін Бекхем, який зараз розважається на фестивалі Coachella в Лос-Анджелесі, за чутками ЗМІ нещодавно зрадив своїй дівчині Хлої Морец, засвітившись з 20-річною моделлю Playboy Лексі Вуд. Однак про розірванння стосунків пара офіційно ще нічого не заявляла.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту