Сьогодні
Неділя 20 Січня 2019

Подивимось, що він зможе зробити, – український боксер Далакян прокоментував свого суперника

Артем Далакян готується захистити титул чемпіона світу WBA у найлегшій вазі. Далакян зустрінеться із представником Таїланду Сірічаї Таєном.

Про це повідомляє XSport.

Український чемпіон готується захистити титул. В лютому Артем Далакян здолав американця Браяна Вілорію і завоював пояс WBA у найлегшій вазі. Тепер же наш боксер вперше захищатиме своє звання. Відібрати титул у нього спробує представник Таїланду Сірічаї Таєн.

Він серйозний та досвідчений. 50 боїв, послужний список величезний. Подивимось, що він зі мною зможе зробити, що він покаже, – прокоментував свого суперника Артем Далакян.

Поєдинок між українцем та таїланцем буде безпрецедентним для українського боксу. Далакян перший наш чемпіон, який проведе захист титулу у Києві. Поєдинок Далакяна і Таєна відбудеться 17 червня у рамках вечора боксу Pro Boxing Show у конгресно-виставковому комплексі "Парковий" під відкритими небом. Ведучим вечора буде легендарний Майкл Баффер.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту