Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Після стрілянини біля Агентства нацбезпеки США в Меріленді затримали 3 людей

Після стрілянини біля Агентства нацбезпеки США в Меріленді затримали 3 людей

У США в штаті Меріленд внаслідок стрілянини та інциденту з авто поблизу штаб-квартири Агентства національної безпеки США (NSA) три людини затримані, щонайменше три людини травмовані, повідомляє влада. «Автомобіль намагався потрапити на територію NSA в Форт-Меде, штат Меріленд, без дозволу», – повідомляє агентство 14 лютого.

У США в штаті Меріленд внаслідок стрілянини та інциденту з авто поблизу штаб-квартири Агентства національної безпеки США (NSA) три людини затримані, щонайменше три людини травмовані, повідомляє влада.

«Автомобіль намагався потрапити на територію NSA в Форт-Меде, штат Меріленд, без дозволу», – повідомляє агентство 14 лютого.

Спеціальний агент ФБР Гордон Джонсон повідомив, що постраждав водій транспортного засобу, офіцер NSA і випадковий свідок.

За даними ФБР, двоє інших людей у транспортному засобі були затримані, їх допитують.

Федеральний чиновник, який ознайомлений з ситуацією, заявив, що цей інцидент, здається, не пов’язаний з тероризмом.

Ні NSA, ні ФБР не повідомили про особи підозрюваних.

Офіційні особи повідомили, що інцидент стався близько 7 ранку у Форт-Меде на базі, де розміщується NSA, одне з головних розвідувальних агентств уряду США.

На відео, що транслюється місцевими засобами масової інформації, показано, що нібито є отвори від куль на лобовому склі транспортного засобу та значні ушкодженням на передньому плані.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту