Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Пірати в Нігерії викрали 12 моряків, серед них і українця

Пірати в Нігерії викрали 12 моряків, серед них і українця

Біля узбережжя Нігерії пірати захопили 12 членів екіпажу швейцарського судна, включаючи працівників з України, Філіппін, Словенії, Румунії, Хорватії та Боснії.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Члени екіпажу були викрадені в суботу, 22 вересня з судна, яке прямувало з міста Лаґос до порту Харкорт.

Нігерійське агентство морського управління та безпеки (NIMASA) повідомило про інцидент 23 вересня. Згідно з офіційною інформацією, семеро викрадених були з Філіппін, і ще по одному представникові з Словенії, Румунії, Хорватії, Боснії та України.

У дипломатичних установах України про викрадення українського моряка поки нічого не повідомляють.

Викрадення на викуп – це поширена проблема для деяких регіонів Нігерії. У жовтні 2017 року нігерійські пірати вже викрадали екіпаж судна з українцем. Тоді заручників вдалося звільнити.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту