Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Підвищення вартості проїзду в Києві: доведеться міняти сині жетони на зелені

Підвищення вартості проїзду в Києві: доведеться міняти сині жетони на зелені

14

У київському метро з 14 липня через подорожчання вартості проїзду сині жетони замінять на зелені

Про це повідомляють у прес-служба метрополітену. 

"У зв'язку зі зміною тарифу з'являються зелені жетони. Обміняти старі на нові можна без допліти протягом липня, у серпні - вже з доплатою", - йдеться у повідомленні. 

У касі можна обміняти лише один жетон. Більше тільки у сервісних центрах на станціях Майдан Незалежності, Дорогожичі, Політехнічний інститут і Дарниця. Центри працюють з 9:00 до 19:00. 

Від 14 липня проїзд у метро зросте майже вдвічі - з 5 гривень до 8. 

 

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту