Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Підсумковий випуск новин за 22:00: Епідемія грипу. Відсторонення Супрун

У підсумковому випуску новин за 12 лютого станом на 22:00 – майже 300 шкіл на Львівщині через грип закрили на карантин, адже минулого тижня по всій Україні захворіло майже 16,5 тисяч людей. Суд та і не вирішив, чи повертати повноваження відстороненій очільниці Міністерства охорони здоров'я Уляні Супрун.

Також у випуску: Усі 44 кандидати в президенти оприлюднили свої електронні декларації за 2017 рік.

Вітчизняна валюта з початку 2019 року швидко зміцнює свої позиції. Це пояснюється тим, що економічна стабільність зацікавила інвесторів, які почали купувати гривневі облігації.

Чотири роки тому РФ підписала Мінські домовленості, а вже через тиждень захопила Дебальцеве.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту