Сьогодні
Неділя 16 Грудня 2018

Підсумковий випуск новин за 21:00: Рада внесла поправку до законопроекту. Репортаж з передової

У підсумковому випуску новин за 12 липня станом на 21:00 – Верховна Рада таки внесла правки до закону про антикорупційний суд. Відтепер всі справи про топ-корупцію перейдуть саме туди. Поки в Брюсселі лише обговорюють війну, на українському сході вона не припиняється. І хоча так зване хлібне перемир'я дозволило зменшити інтенсивність боїв, проросійські найманці повністю обстрілів не припинили.

Також у випуску: На саміті НАТО Україна не отримала офіційних обіцянок про членство в Альянсі.

САП закрила справу проти Олександра Авакова і екс-заступника міністра Сергія Чеботаря, який ті рюкзаки замовляв.

За даними свіжих соціологічних досліджень, Петро Порошенко випав із 5-ки тих, кого українці були б раді бачити на посаді президента.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту