Сьогодні
Четвер 21 Лютого 2019

Під час видворення Саакашвілі міг бути нетверезий: стало відомо, що пив і їв політик у ресторані

Під час видворення Саакашвілі міг бути нетверезий: стало відомо, що пив і їв політик у ресторані

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі перед тим, як його видворили з України у Польщу, замовляв у ресторані "Сулугуні" горілку "Фінляндія" та грузинські страви.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст і блогер Андрій Дзіндзя.

"Виявляється, Саакашвілі не тільки обідав, а й горілочки хильнув! Відправили до Польщі ситого та хильнутого", – написав Дзіндзя.

Також журналіст опублікував фото чеку, на якому було зазначено, що Саакашвілі до обіду замовив горілку Finlandia за 130 гривень.

Окрім того до раціону лідера "Руху нових сил" увійшли грузинські страви: хінкалі з телятиною, хашлама, мчади, сулугуні молочний, аджапсандалі, хачапурі по-мегрельськи, натахтари, чай і грейпфрутовий фреш.

Загалом, Саакашвілі повинен був заплатити за обід у ресторані 2160 гривень.

Нагадаємо, 12 лютого у Києві в ресторані "Сулугуні" Саакашвілі затримали співробітники Держприкордонслужби. Його видворили у Польщу – країну, звідки він нелегально прибув в Україну. Літаком доставили Саакашвілі у Варшаву. Сам Саакашвілі уже заявив, що не має наміру просити в Польщі політичного притулку та запевнив, що не припинить навіть з-за кордону організовувати масові протести в Україні.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту