Сьогодні
Понеділок 21 Січня 2019

Під час фіналу Ліги чемпіонів на поле вибіг фанат: фото

Під час фіналу Ліги чемпіонів на поле вибіг фанат: фото

У фіналі Ліги чемпіонів між "Реалом" та "Ліверпулем" у Києві на НСК "Олімпійський", на останній хвилині гри на поле вибіг фанат.

Це було в моменті, коли в атаці перебував "Реал", а з м’ячем був Кріштіану Роналу. Він мав нагоду забити, але фанат, який вибіг якраз біля нього, фактично зірвав атаку. Після цього і пролунав фінальний свисток.

Фанат на полі в момент атаки "Реалу"

Стюарти затримали фаната

Одразу троє стюартів виносили бешкетника з поля

Варто додати, що букмекерські контори приймали ставку на те, що під час гри на поле вибіжить фанат. Однак це мав бути голий фанат.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту