Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Під НАЗК встановили кумедний пам'ятник корупціонеру: фото

Під НАЗК встановили кумедний пам'ятник корупціонеру: фото

В Україні з'явився пам'ятник корупціонеру. Активісти встановили його під будівлею Національного агентства з питань запобігання корупції у Києві.

Споруду сконструювали з манекена, який разом із мішками готівки помістили в золоту клітку.

Щоправда, ця конструкція неабияк розсмішила журналістів, яких покликали на відкриття пам'ятника. Адже манекен більше схожий не на багатія, а на злидаря.

Пам'ятник корупціонеру під НАЗК

До слова, сьогоднішній перфоманс активісти приурочили чомусь до дня народження Нельсона Мандели, який боровся з расизмом. Кажуть, із місцем встановлення пам'ятника довго не роздумували. 

"НАЗК – це той орган, який перевіряє декларації. Е-декларування запустили вже більше двох років, але досі немає гучних вироків чи гучних справ", – сказав виконавчий директор "Антикорупційної платформи" Володимир Крейденко. 

Відео: під НАЗК встановили пам'ятник корупціонеру

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту