Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Перша і єдина: дизайнер Apple створив унікальну каблучку, яка повністю складається з діаманту

Перша і єдина: дизайнер Apple створив унікальну каблучку, яка повністю складається з діаманту

Неповторний діамантовий перстень створив віце-президент підрозділу дизайну в Apple Джонатан Айв спільно з Diamond Foundry та дизайнером Марчем Ньюсоном. Оголошено вартість прикраси та дату, коли її буде виставлено на торг.

Першу і єдину в світі каблучку, яка повністю складається з дорогоцінного каменю, створили дизайнер організації Apple, компанія Diamond Foundry та дизайнер Марч Ньюсон.

Коштовність зробили на замовлення американського клієнта зі штучно вироблених діамантів. Компанія Diamond Foundry вирощувала дорогоцінний камінь до того часу, поки він досягнув розміру, з якого можна було вирізьбити бажану форму. На каблучці вирізали приблизно 3000 граней, використовуючи лазерний різак.

        Переглянути цей допис в Instagram                       Допис, поширений Diamond Foundry (@diamondfoundry) 5 Лис 2018 р. о 3:28 PST

Представлення дорогоцінної прикраси відбудеться 1 грудня на Всесвітньому дні боротьби зі СНІДом. Придбати каблучку можна буде 5 грудня 2018 року на благодійному аукціоні Sotheby's в Майамі. Неповторний перстень оцінено в 250 тисяч доларів.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту