Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Перед обшуками у наметовому містечку Семенченко виносив сумки ймовірно із зброєю, - Аваков

Перед обшуками у наметовому містечку Семенченко виносив сумки ймовірно із зброєю, - Аваков

, ( "") 3 ,

В сумках, які виносив народний депутат Семен Семенченко (фракція "Самопоміч") перед слідчими діями в наметовому містечку у Верховної Ради 3 березня, могла бути зброя

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков сказав в ході зустрічі в Європейській Бізнес Асоціації в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"У поліцейських не вистачило духу, коли виходив звідти (з наметового містечка — ред.) недоторканний Семенченко за 15 хвилин до початку (слідчих дій — ред.) з двома важкими сумками, як ми думаємо, зі зброєю. Вони не зупинили його, і це теж проблема", - розповів міністр.

Міністр нагадав, що в наметовому містечку були знайдені бойові гранати і запали до них. Він відмітив, що на проведення слідчих дій були відповідні рішення судів, але після виявлення зброї було прийнято рішення про вилучення усіх речових доказів і затримання учасників.

"Після того, як там була знайдена зброя, вибухівка, було прийнято рішення, що у рамках цієї процедури все, що там знаходиться, забрати в якості речових доказів, усі речі були описані", - сказав Аваков.

Міністр відмітив, що із затриманих 112 осіб були відпущені всі, окрім двох, яким було повідомлено про підозру в скоєнні злочину.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту