Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

Пентагон попереджає, що Росія та Китай загрожують домінуванню США в космосі

Пентагон попереджає, що Росія та Китай загрожують домінуванню США в космосі

Розвідувальне управління Міністерства оборони США попереджає, що Росія та Китай розробляють технології, які скоро загрожуватимуть американському домінуванню в космосі. У звіті від 11 лютого йдеться, що лазерні установки можуть пошкодити американські супутники.

Розвідувальне управління Міністерства оборони США попереджає, що Росія та Китай розробляють технології, які скоро загрожуватимуть американському домінуванню в космосі.

У звіті від 11 лютого йдеться, що лазерні установки можуть пошкодити американські супутники.

В агентстві додають, що Москва та Пекін також розробили базовані в космосі технології спостереження й розвідки.

Обидві країни «розвивають низку засобів, щоб використовувати вірогідну залежність США від космічних систем» і претендувати на американську позицію в космосі.

Згідно зі звітом, російська доктрина передбачає «використання наземних, повітряних та космічних систем для орієнтації на супутники противника». Атаки можуть включати тимчасове заглушування чи засліплення датчика й знищення ворожих космічних апаратів та підтримувальної інфраструктури.

У документі йдеться, що Китай є другим після Сполучених Штатів за кількістю супутників, маючи 140 апаратів на орбіті.

В агентстві додали, що Іран та Північна Корея також демонструють здатності до заглушування сигналу супутників.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту