Сьогодні
Четвер 13 Грудня 2018

Печерський суд зняв арешт з рахунків низки фірм Януковича-молодшого

Печерський суд зняв арешт з рахунків низки фірм Януковича-молодшого

Суд зняв арешт з рахунків 9 компаній у збанкрутілому "Всеукраїнському банку розвитку", пов’язаних з сином екс-президента Віктора Януковича Олександром.

Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень. Як зазначає видання, відповідні ухвали прийняв суддя Печерського районного суду міста Києва Москаленко 14 лютого.

Арешти були накладені у 2015 та 2016 роках у справі про заволодіння державними коштами через регіональні відділення "Укрзалізниці".

Лютневими рішеннями суд скасував арешт рахунків 9 фірм, які, на думку слідства, були створені для відмивання коштів: ТОВ "Араніт К", "Квардіс Н", "Тіпікон А", "Вектор-Перспектива", "Компанія з управління активами "ВБР-ІНВЕСТ", "Ді Соуз", "Мелон 8", "Бенефіт-Консалт" та "Лайтрум".

Читайте також: Суд ЄС відмовився скасувати санкції проти екс-міністра Ставицького

Як випливає з ухвал, підставами для скасування арештів стало те, що підозр у справі досі не оголошено, а "слідчим не доведено, що кошти на вказаних рахунках є предметом злочинної діяльності".

За версією слідства, службові особи "Всеукраїнського банку розвитку" (власником якого був Олександр Янукович, а головою правління – Валентина Арбузова, мати Сергія Арбузова, голови Нацбанку часів Януковича) з метою отримання державних коштів незаконно кредитували по завищених ставках регіональні філії "Укрзалізниці" у період з 1 січня 2013 року по 30 червня 2014 року на суму понад 2,5 мільярда гривень, а для легалізації коштів працівники банку розмістили їх на рахунках, оформлених на підставних осіб – 33 працівників цього банку та 12 підконтрольних юридичних осіб.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту