Сьогодні
Середа 17 Жовтня 2018

Печерський суд допоміг "ліснику" Януковича

З розшуку Інтерполу зняли екс-керівника Державного агентства лісових ресурсів Віктора Сівця, який працював разом з екс-президентом Віктором Януковичем.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на заступника генпрокурора Євгена Єніна.

Трапилося це через відмову українського суду застосувати до Сівця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

"Це рішення комісії контролю за файлами Інтерполу. Причина – "найгуманніший суд у світі", який свого часу відмовив органу слідства в застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Відповідно Сівець цим скористався і оскаржив червону картку", – розтлумачив Єнін.

Додамо, 20 листопада у Генпрокуратуру надійшов лист від Інтерполу, у якому йшлося про зняття з розшуку екс-керівника Держлісу Сівця та його дружини – громадянки Російської Федерації Марини Журавльової.

Печерський райсуд Києва вже двічі відмовляв Головному слідчому управління Генпрокуратури у задоволенні клопотання про дозвіл на заочне засудження Сівця. Слідчі звернулися до суду втретє.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту