Сьогодні
Понеділок 18 Лютого 2019

"Парламент" Криму до 5-ї річниці анексії замовив ювілейних медалей на 407 тис рублів

"Парламент" Криму до 5-ї річниці анексії замовив ювілейних медалей на 407 тис рублів

500 '

Окупаційна влада Криму замовила 500 медалей до п'ятої річниці анексії півострова

Про це повідомляє Крим.Реалії. 

Вартість таких "нагород" оцінюють у 407 тис. рублів, що становить близько 167 тис. гривень. 

Так званий спікер парламенту анексованого Криму Юхим Фікса заявив, що конкурс на виготовлення медалей виграв московський завод "Госзнак", який також виробляв медалі до річниці "кримської весни". Нові нагороди виготовлятимуть з мідно-цинкового сплаву. До них додаватимуть посвідчення, яке підтверджуватиме факт "нагородження". 

На лицьовій стороні медалі у верхній частині міститься напис "Крим із Росією". По центру – зображення чоловіка і жінки з розгорнутими прапорами на тлі парламенту Криму, а в нижній частині – лаврові гілки.

На зворотньому боці - напис "На відзначення п'ятої річниці", зображення грифона в центрі, а під ним ще один напис "Возз'єднання Криму з Росією 2014-2019".

Окупаційна влада із пихою називає медаль "ювілейною" і зазначає, що нагороди отримають "ті, хто брав участь в організації проведення "кримського референдуму". Зокрема, і так звані "гості" з Росії.

Проводити урочистості окупанти планують протягом 2019-2020 років.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту