Сьогодні
Вівторок 11 Грудня 2018

Пам'ятники Дзержинському та "Героїчній молодості" здадуть як вторсировину у Запоріжжі

Пам'ятники Дзержинському та "Героїчній молодості" здадуть як вторсировину у Запоріжжі

Міська рада Запоріжжя продасть демонтовані пам'ятники Феліксу Дзержинському і "Героїчній молодості" як вторсировину, а виручені кошти підуть до спеціального фонду бюджету міста.

Про це йдеться в проекті рішення про списання комунальної власності. Пам'ятник Дзержинському в його нинішньому стані оцінили у 957 тисяч гривень, а пам'ятник "Героїчній молодості" – 432 тисячі гривень.

Кошти, отримані від реалізації необоротних активів, інших матеріальних цінностей, за здачу вторинної сировини у вигляді брухту і відходів при списанні майна, будуть перераховані до спеціального фонду бюджету міста.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту