Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Падіння військового вертольота в Туреччині: четверо загиблих

Падіння військового вертольота в Туреччині: четверо загиблих

Військовий гелікоптер розбився в передмісті Стамбула в Туреччині 11 лютого при спробі здійснити аварійну посадку – принаймні четверо солдатів, які були на борту, загинули. Вертоліт моделі UH-1 розбився в азійській частині Стамбула, в районі Чекмекой, повідомив губернатор міста Алі Єрлікайя.

Військовий гелікоптер розбився в передмісті Стамбула в Туреччині 11 лютого при спробі здійснити аварійну посадку – принаймні четверо солдатів, які були на борту, загинули.

Вертоліт моделі UH-1 розбився в азійській частині Стамбула, в районі Чекмекой, повідомив губернатор міста Алі Єрлікайя.

На землі внаслідок падіння ніхто не постраждав.

Це друге падіння вертольота в Стамбулі за останні три місяці – попереднє сталося в листопаді 2018 року і також забрало життя чотирьох військових.

Як повідомили в офісі міської прокуратури, причини падіння літака наразі невідомі. Почалося розслідування.

6 лютого в азійській частині Стамбула обвалився житловий будинок: принаймні шестеро людей загинули.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту