Сьогодні
Субота 16 Лютого 2019

Отруєного учасника Pussy Riot Верзилова під охорону взяла поліція Німеччини

Отруєного учасника Pussy Riot Верзилова під охорону взяла поліція Німеччини

Громадського активіста та учасника скандального гурту Pussy Riot Петра Верзилова охороняє німецька поліція. Усе – через невідомих осіб, які стежили за чоловіком.

Про це пише газета Bild.

Крім самого Верзилова, охорону приставили і до низки його родичів.

Нагадаємо, що Петро Верзилов є співорганізатором антиурядових протестів у Росії. Із підозрою на хімічне отруєння він потрапив до реанімації два тижні тому. Зараз Петро перебуває у лікарні в Німеччині. Родичі активіста переконані: його отруїли навмисне, аби налякати чи навіть вбити.

А однією з можливих причин отруєння називають розслідування Верзиловим резонансного вбивства трьох російських журналістів, які у липні вирушили до Африки і вивчали діяльність групи "Вагнера". Та звідти вже не повернулись – усіх застрелили невідомі.

Додамо, що у день, коли Верзилова отруїли, він мав отримати звіт про причини загибелі колег.

Хто такий Петро Верзілов? Петро Верзілов став відомий наприкінці 2000-х як учасник арт-групи "Війна", де також перебувала його тодішня дружина Надія Толоконнікова. У 2012-му Толоконнікову разом з Марією Альохіною та Катериною Самуцевич засудили у справі Pussy Riot. Під час розгляду їхньої справи Верзілова називали продюсером гурту. Він активно займався висвітленням розслідування і суду над учасницями Pussy Riot, зокрема за кордоном. Під час фінального матчу ЧС-2018, що відбувався у Росії, учасниці Pussy Riot, з якими був і Верзілов, вибігли на футбольне поле у поліцейській формі. Так активісти вимагали звільнити усіх політв'язнів, припинити незаконні арешти на мітингах та допустити політичну конкуренцію в Росії. Їх одразу ж заарештували, і посадили під арешт на 15 діб. Також Верзілов є співорганізатором протестної акції в Росії – "Поліцейський вступає у гру".

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту