Сьогодні
Понеділок 17 Грудня 2018

Остаточно "зламали": Росія залишилась без YouTube

Остаточно "зламали": Росія залишилась без YouTube

Станом на 24 квітня у більшості росіян не працює відеохостинг YouTube. Як пишуть місцеві ЗМІ, проблеми з роботою сервісу справді дуже серйозні.

Про це пише видання akket.com.

Проблеми з YouTube у росіян виникли ще 22 квітня. Тоді багато користувачів не змогли завантажити сервіс, у інших він працював дуже повільно.

Однак, сьогодні, 24 квітня відбуваються ще серйозніші проблеми в роботі YouTube. Майже вся Центральна частина Росії скаржиться на недоступність сервісу.

"Роскомнадзор остаточно "зламав" цей сервіс. Найцікавіше те, що проблема відбувається тільки в Росії, причому якщо включити VPN, то відеохостинг YouTube відразу ж починає працювати без будь-яких проблем. Це доводить, що вина за його «поломку» лежить на Роскомнадзорі", – пише видання.

При цьому Регулятор наразі ніяк не коментує блокування YouTube.

Нагадаємо, 16 квітня Роскомнадзор направив операторам зв'язку інформацію про початок обмеження доступу до месенджера Telegram. Невдовзі після блокування Telegram, Роскомнадзор заблокував ряд IP-адрес Google.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту