Сьогодні
Середа 23 Січня 2019

Осіннє загострення боягузтва: Турчинов поглузував із заяви Держдуми щодо України

Осіннє загострення боягузтва: Турчинов поглузував із заяви Держдуми щодо України

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов відреагував на заяву Держдуми РФ щодо України.

18 жовтня російські депутати проголосували за заяву, у якій йдеться "про загострення ситуації в Україні".

У документі, зокрема, згадується зняття анафеми з глави УПЦ КП Філарета та отримання автокефалії від Константинопольського патріархату.

У цій заяві Держдуми Росії також є згадка про марш "нацистів" 14 жовтня в Києві, які, на думку російських депутатів, "відкрито закликали до розправи над росіянами та вірянами УПЦ МП".

Цю заяву Держдуми секретар РНБО Олександр Турчинов назвав свідченням неадекватної агресивності та боягузтва російської політичної еліти.

За його словами, жодного загострення ситуації, про яке говорять в Росії, в Україні немає.

Є тільки осіннє загострення в головах російського військово-політичного керівництва, – цитує Турчинова прес-служба РНБО.

Секретар Радбезу також згадав про гучну заяву президента РФ про ядерний потенціал, якою він відзначився напередодні.

"Боягузливо ховаючись за свій ядерний потенціал, яким Путін сьогодні вчергове погрожував, обіцяючи знищити цивілізований світ, російські депутати перейшли до прямих погроз Україні, але ці погрози викликають не страх, а презирство до їх авторів", – наголосив Олександр Турчинов.

 

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту