Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Організатор теракту на Мангеттені отримав два довічні терміни

Організатор теракту на Мангеттені отримав два довічні терміни

Окружний суд Мангеттена засудив до двох довічних термінів 30-річного Ахмада Хана Рагімі, визнавши його винним в організації теракту в нью-йоркському районі Челсі у вересні 2016 року, коли були поранені щонайменше 30 людей. Суд також зобов’язав Рагімі виплатити понад 500 тисяч доларів компенсації постраждалим під час вибуху.

Окружний суд Мангеттена засудив до двох довічних термінів 30-річного Ахмада Хана Рагімі, визнавши його винним в організації теракту в нью-йоркському районі Челсі у вересні 2016 року, коли були поранені щонайменше 30 людей.

Суд також зобов’язав Рагімі виплатити понад 500 тисяч доларів компенсації постраждалим під час вибуху. Сам обвинувачений заявив, що не розкаюється і наголосив, що на злочин його штовхнуло ставлення до мусульман в США.

Ахмад Хан Рагімі постане перед судом також у Нью-Джерсі, де він, за версією слідства, заклав ще одну бомбу. Вона вибухнула незадовго до початку благодійного марафону. Людей вибухом не зачепило.

Поліція вийшла на слід Рагімі незабаром після вибуху в Челсі – за відбитками пальців, які він залишив на вибуховому пристрої, що не спрацював. 19 вересня 2016 року він був заарештований в містечку Лінден у Нью-Джерсі.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту