Сьогодні
Четвер 24 Січня 2019

Оприлюднено запис, на якому Садовий назвав Гандзюк "лідером відкатів по Херсону"

Оприлюднено запис, на якому Садовий назвав Гандзюк "лідером відкатів по Херсону"

,

Оприлюднено аудіозапис, на якому мер Львова Андрій Садовий різко висловлюється на адресу херсонської активістки та чиновниці Катерини Гандзюк

Про це повідомляє Інформатор.

До видання потрапив аудіозапис телефонної розмови людини, голос якої дуже схожий на голос Андрія Садового. На записі мова йде про Катерину Гандзюк.

Нещодавно депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук, який ввійшов до складу ТСК по розслідуванню замаху на Катерину Гандзюк, повідомив, що мер Львова Андрій Садовий доручав херсонському осередку "Самопомочі" збирати компромат на Гандзюк, коли вона ще була живою.

Мосійчук отримав запис розмови від інформатора і направив його у Генеральну прокуратуру України. Опрацювавши аудіозапис, ГПУ відповіла на звернення Мосійчука, підтвердивши його автентичність.

В Генпрокуратурі також повідомили, що наразі вирішується питання про реєстрацію зазначених відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

На аудіо не чути, з ким розмовляє мер Львова. Своєму співрозмовнику чиновник каже: "З приводу цієї Гандзюк з Херсону. Щоб ти розумів – вона є лідером корупції в міській раді. Вона біля мера «права рука». Це її ідея, щоби всі депутати очолювали комунальні підприємства – вісімнадцять депутатів очолюють комунальні підприємства. Вона лідер «відкатів» по місту. Все йде через неї".

На записі Садовий звинувачує Гандзюк у розвалі місцевого осередку "Самопомочі".

"Я був у Херсоні, говорив з громадськістю, з підприємцями. Вони просто в шоці! Вони в шоці, як з неї зараз ліплять героя – з людини, яка має бути в ув’язненні", – обурюється Садовий.

9 листопада Садовий підтвердив на своїй сторінці у Facebook, що на аудіозапису зафіксовано його голос.

"Моя реакція була емоційною і неадекватною після публічних зустрічей з місцевими підприємцями в Херсоні, від яких я і отримав інформацію, про яку йде мова на записі. Запис від 27 серпня 2018 року. Шкодую, що тоді так висловлювався і приношу вибачення тим, кого це зараз стосується. З Катериною особисто знайомим не був. Доказів, які би підтверджували факти корупції, про які мені говорили в Херсоні, я так і не отримав", - написав мер Львова.

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту