Сьогодні
Середа 20 Лютого 2019

Олімпійський чемпіон Лондону-2012 раптово помер у віці 30 років

Олімпійський чемпіон Лондону-2012 раптово помер у віці 30 років

Олімпійський чемпіон 2012 року з академічного веслування у складі вісімки Максиміліан Райнельт раптово помер у віці 30 років.

Причина смерті спортсмена не називається. Про це повідомляє офіційний сайт олімпійської збірної Німеччини.

Повідомляється, що Максиміліану стало погано під час лижної прогулянки на біговій трасі. Медики допомогти не змогли. Смерть наступила на висоті Олімпійського пагорба.

Окрім олімпійської медалі, Райнельт також має в своєму активі два золота чемпіонатів світу і три золота чемпіонатів Європи.

Максиміліан Райнельт завершив спортивну кар'єру в 2016 році, щоб зосередитися на завершенні медичної освіти. На початку 2019 року Райнельт став лікарем збірної Німеччини з веслування U23 і вже на наступному тижні повинен був супроводжувати команду в тренувальному таборі в Мекіненце (Іспанія).

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram

Коментарі

Коментарів немає - Ваш буде першим!

Авторизуйтесь щоб коментувати: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

 

Увійти: Авторизуватись через Twitter Авторизуватись через facebook Авторизуватись через google Авторизуватись через vk Авторизуватись через odnoklassniki Авторизуватись через mailru Авторизуватись через yandex

Новини

Новости партнеров

Твіттер

Ми в соціалках

Патріотам України!
Сайт зроблений таким чином, щоб кожен з Вас, може наповнювати його своїми думками, ідеями, новинами, блогами, аналітикою та іншим. Сайт УКРОП спрямований на акцентування уваги на проблемах розвитку нашої країни і підтримки нашої армії.
Допомогти проекту